ERP adminisztrátor

Csatlakozz hozzánk ERP adminisztrátor pozícióba!

Az ArrivaBus Kft. egy német tulajdonú, 13 országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, a hazai autóbuszos piac meghatározó szereplője. A 20 éves múlttal rendelkező társaságunk több, mint 1300 alkalmazottat foglalkoztat a stabil piaci hátteret biztosító tömegközlekedési szektorban.

Feladatok

  • A bejövő számlák tételeinek a bevételezéssel történő egyeztetése ERP rendszeren belül
  • Beszerzési folyamatok elsajátítása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Beszerzési és pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű, magabiztos MS Office ismeret
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Önálló, analitikus gondolkodás
  • Rendszer- és folyamatszemlélet

Előnyök

  • Beszerzési vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Oracle JD Edwards program ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Stabil pénzügyi csapat, hosszútávú célokkal
  • Válságtűrő gazdasági ágazat

Munkavégzés helye

1119 Budapest, Andor utca 27-31.

Magyar nyelvű, szakmai önéletrajzzal a felvetel@arrivabus.hu e-mail címen vagy az alábbi űrlapon: