Menetrendszerkesztő

Csatlakozz hozzánk menetrendszerkesztő pozícióba!

Az ArrivaBus Kft. (korábbi nevén VT-Arriva Kft.) egy német tulajdonú, 13 országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, a hazai autóbuszos piac meghatározó szereplője. A 20 éves múlttal rendelkező társaságunk több, mint 1300 alkalmazottat foglalkoztat a stabil piaci hátteret biztosító tömegközlekedési szektorban.

Feladatok

  • Forgalmi megrendelés feldolgozása
  • Járatlisták és járműkiadás alapján fordatervek szerkesztése
  • Rezsifutás optimalizálása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és a társosztályokkal
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Futásteljesítmény nyomon követése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű MS Office-ismeret
  • Próbafeladat önálló, sikeres megoldása

Előnyök

A pozíció nem igényel nyelvtudást, de angol nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Válságtűrő gazdasági ágazat
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre (home office)

Munkavégzés helye

Budapest (betanulási időszakban: 1119 Budapest, Andor utca 27-31.)

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod PDF formátumban a felvetel@arrivabus.hu e-mail címre vagy az alábbi űrlapon: