Műszaki ügyintéző (XV. kerület)

Csatlakozz hozzánk Műszaki ügyintéző pozícióba 15. kerületi telephelyünkre!

Az ArrivaBus Kft. egy német tulajdonú, 14 országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, a hazai autóbuszos piac meghatározó szereplője. A 20 éves múlttal rendelkező társaságunk több, mint 1300 alkalmazottat foglalkoztat a stabil piaci hátteret biztosító tömegközlekedési szektorban.

Feladatok

Autóbuszok karosszéria javítási munkalapjainak feldolgozása,

Műszaki adatokat tartalmazó táblázatok kezelése,

Karbantartási füzetek kezelése,

Autóbuszok garanciális ügyintézése, munkalapok kezelése

Műhelyben dolgozó kollégák munkaügyi adminisztrációja (jelenléti ív, táppénzes igazolások, szabadságolások),

A vállalatcsoport beszerzésre vonatkozó szabályzatainak, előírásainak és elveinek betartása és nyomon követése,

Kapcsolattartás a vállalat különböző egységeivel,

Oktatásokon, képzéseken való részvétel.

Elvárások

Műszaki szakirányú, legalább középfokú végzettség (érettségi),

Műszaki beállítottság,

Jó kommunikációs készség,

Haladó szintű MS Office ismeret,

Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Határozatlan idejű szerződés,

Versenyképes fizetés és juttatások,

Szakmai fejlődés támogatása,

Fiatalos, lendületes csapat,

Válságtűrő gazdasági ágazat.

Munkavégzés helye

1151 Budapest, Bogáncs u 1-3.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu e-mail címre, illetve a lenti űrlapon.