IT rendszergazda

Csatlakozz hozzánk IT rendszergazda pozícióba!

Az ArrivaBus Kft. egy német tulajdonú, 13 országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, a hazai autóbuszos piac meghatározó szereplője. A több, mint 20 éves múlttal rendelkező társaságunk több, mint 1300 alkalmazottat foglalkoztat a stabil piaci hátteret biztosító tömegközlekedési szektorban.

Feladatok

Helpdesk tevékenység (központban és a telephelyeken)

Microsoft szerverek és IT rendszerek üzemeltetése, fejlesztése

Felhasználói jogosultságok kiosztása, karbantartása

Mentések ellenőrzése, ütemezése

Számítógépek telepítése, időszakos ellenőrzése

IT projektekben való részvétel

Elvárások

Középfokú, IT szakirányú végzettség

Windows szerverek napi üzemeltetésében való jártasság.

Windows kliens operációs rendszerek teljes körű ismerete.

Microsoft Irodai programcsomagok (Microsoft 365) ismerete

Középszintű angol nyelvtudás

Jó kommunikációs készség

Kiemelkedő MS Office ismeret

Minimum 3 év, releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Határozatlan idejű szerződés

Versenyképes fizetés és juttatások

Szakmai fejlődés támogatása

Fiatalos, lendületes csapat

Válságtűrő gazdasági ágazat

Munkavégzés helye

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu címre, illetve a lenti űrlapon.