Takarító

Az Arriva Csoport egy német tulajdonú, 10 európai országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport. A Csoport tagjaként az ArrivaBus Kft. idén 25 éves, több, mint 1400 alkalmazottat foglalkoztat és stabil piaci hátterével, 3 budapesti telephelyével a közösségi közlekedési szektor meghatározó szereplője.

Feladatok

  • Telephelyen belüli irodaépületek takarítása (felporszívózás, felmosás, portörlés),
  • Takarítószerek, tisztítószerek raktározása,
  • Közösségi terek, étkezők takarítása,
  • Az irodaépületeken belül található növények gondozása,
  • Ajtók, ablakok tisztán tartása,
  • Az összegyűjt szemeteszsákok kiszállítása a központi konténerhez,
  • Az irattárak időszakos tisztántartása.

Elvárások

  • Legalább alapfokú végzettség,
  • Minimum 1 év irodai takarítás területén szerzett tapasztalat,
  • Precizitás,
  • Igényesség,
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Hétköznap, délelőtti, kora délutáni munkavégzés,
  • Válságtűrő gazdasági ágazat.

Munkavégzés helye

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

Jelentkezésed során kérjük küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu e-mail címre.