Vezénylő

Csatlakozz hozzánk Vezénylő pozícióba!

Az Arriva egy német tulajdonú, 10 európai országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, amely évente több mint 1,2 milliárd utast szállít Európában.

Az ArrivaBus Krt. Magyarországon 25 éves múlttal rendelkezik, stabil háttérrel a piac meghatározó szereplője. Több mint 1300 kollégánk minden nap azon dolgozik, hogy a közösségi közlekedés ne csak egy választás legyen, hanem a legjobb választás.

Feladatok

  • Munkaidő beosztások készítése autóbuszvezetők számára,
  • Aktív részvétel bérszámfejtés előkészítésében,
  • Munkaidő, szabadságok adminisztrálása, elszámolása,
  • Menetlevelek készítése, feldolgozása,
  • Menetrendek készítése, aktualizálása,
  • Kapcsolattartás autóbuszvezetőkkel,
  • Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Haladó szintű MS Office ismeret
  • Minimum 1-2 év ügyfélkapcsolati, adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Előnyök

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem szükséges nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil munkahely válságtűrő gazdasági ágazatban

Munkavégzés helye

1151 Budapest, Bogáncs u. 1-3.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod PDF formátumban, fájlnévként a nevedet használva vagy kattints a lenti gombra: